: :
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
:
ورود به سایت
شامپو مخصوص موهای خشک و آسیب دیده فولیکا (Fulica)
كد كالا: NP-2039
برند : فولیکا
كشور توليد كننده : ايران
حجم : 200 ml
شماره پروانه بهداشت : 38/10329
شامپو مخصوص موهای خشک و آسیب دیده فولیکا، بر پایه کمپلکس تقویت کننده و مرطوب کننده شی باتر، پروتئین ابریشم، عصاره جو دوسر و مواد نرم کننده. تاریخ انقضا : 17-1-1397
کالای مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شد
کالای مورد نظر با موفقیت به لیست علاقه مندیهای شما اضافه شد

ترشح ناکافی سبوم، آلودگیهای محیطی، اشعه ماورای بنفش، فر کردن موها، دکلره کردن موها و عوارض ناشی از کلر آب استخر و نمک دریا و همچنین آسیبهای فیزیکی همانند استفاده طولانی مدت از سشوار و براششینگ از مهمترین عوامل ایجاد موی خشک و آسیب دیده عموما حالتی زبر، خشن، غیر یکنواخت و شکننده داشته و فاقد درخشندگی و براقیت لازم است. عوارضی نظیر موخوره و عدم حالت پذیری مناسب و در مواردی وز نیز از سایر علائم شایع این گونه موها به شمار می روند. با مصرف شامپو موهای خشک و آسیب دیده فولیکا بر پایه کمپلکس تقویت کننده و مرطوب کننده شی باتر، پروتئین ابریشم ، عصاره جودو سر و مواد نرم کننده موثر، موها درخشندگی، شادابی، نرمی و لطافت خود را بازیافته، به راحتی حالت گرفته و استحکام خود را باز می یابد.

روش مصرف  
به مقدار كافي از شامپو مخصوص موهاي خشک و آسیب دیده فوليكا بر روي موي خيس ماليده، موها و پوست سر را به آرامي ماساژ دهيد. كف حاصله را به مدت 3 دقيقه بر روي پوست سر نگاه داشته سپس خوب آبكشي نمائيد. عمل شستشو را مجددا به روش قبلي تكرار نمائيد. از شامپو موهای خشک و آسیب دیده فولیکا حداقل 3 بار در هفته به مدت نا محدود استفاده نمائید.

توجه 
از تماس شامپو با چشمها جداً خودداري نماييد
 در صورت تماس، چشمها را با آب فراوان شستشو دهيد

دور از دسترس اطفال نگاهداشته شود